Place search

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Lenka .

Skóre Bezkempu: 53

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 3
Počet půjčených vozů: 04.8 - 7.8.2022 Ctibor říká:

Vše v nejlepším pořádku. Doporučuji
3.6 - 5.6.2022 Jozef říká:

Vše v naprostém pořádku


Damascus
19.8 - 21.8.2022 Lenka říká:
Ubytování ve švestkovém sadu bylo moc příjemné. Všude byl klid a krásná příroda. Pan majitel Tonda byl velmi ochotný a vstřícný. Na pozemku byly dvě toitoiky a kohoutek s pitnou vodou a přípojka k elektřině. Kempovali jsme nakonec přímo v sadu, který je ale celý v kopci, takže spaní bylo trochu nakloněné :)) Děti byly nadšené z prasátek a koní a bavilo je sbírat i popadané švestky na výkup. Odjížděli jsme s domácími povidly a tekutou švestkou, takže spokojenost na všech stranách :))
Rover Rocks
4.8 - 7.8.2022 Lenka říká:
Krásné místo s úžasným výhledem do krajiny, na kterém jsme byli celý prodloužený víkend sami (o prázdninách)! Čistý suchý záchod, přípojka k elektřině cca 10 metrů od stanu a možnost kdykoliv si dotočit pitnou vodu. Navíc po domluvě s majitelem jsme si mohli zaplavat i v biotopovém bazénu. Nádherné výlety do okolí, doporučujeme Lesní hospůdku Skalka s točenou zmrzlinou a Plzní :))
Meadow at the Mill Wheel, guesthouse.
3.6 - 5.6.2022 Lenka říká:
Pobyt byl příjemný, ocenili jsme velkou a čistou umývárnu i snadné připojení k elektřině. Pan majitel byl velmi ochotný (půjčil nám i prodlužku, kterou jsme si zapomněli). Super je možnost dojít si pro čepované pivo nebo na řízek/smažák :))