Place search

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Tomáš P.

Skóre Bezkempu: 65

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 4
Počet půjčených vozů: 08.9 - 12.9.2021 Petra říká:

Super bezkempaři. Všechno v pořádku. Doporučuji.


Indian tepee in the Bohemian Paradise - Hruboskalsko
3.10 - 5.10.2021 Tomáš říká:
Zjednodušeně pecka! Hned po odbočení z hlavní silnice jsme měli pocit, že jsme se ocitli na nějaké Tyrolské nebo Švýcarské farmě. Vše čisté, uklizené, upravené. Využili jsme nabídky projížďky na místním oslíkovi, prckovi (1,5 roku) se to moc líbilo. Pozemek má super polohu na pěší i cyklo výlety.
Garden with a view of Bezděz
2.10 - 3.10.2021 Tomáš říká:
Tento pozemek má rozhodně genia loci. Mile nás překvapila i krátká procházka Bořejovem, stejně jako zahrada je to místo s atmosférou. Na zahradě byla připravena hromada dřeva, což jsme ocenili. A za zmínku stojí i vymazlená vyvoněná kadibudka.
Relax by the water
8.9 - 12.9.2021 Tomáš říká:
PECKA! Absolutní soukromí, klid, prostor kolem sebe. Z rybníku by se dalo pít a jak již někdo zmiňoval, ani jeden komár. Majitelé úžasní, dokonce přeparkovali auto, aby nám nerušili výhled. Více takových slušných lidí! Určitě se sem na Southfork na severu budeme chtít vrátit:)
BezKemp Hacienda- Gateway to Bohemian Switzerland
20.8 - 22.8.2021 Tomáš říká:
SUPER místo na kempování.

Koně vytvořili spolu se žábami, čápy, netopýry a nádhernými západy slunce neopakovatelnou atmosféru.

Po příjezdu nás jen překvapilo, že příjezdová cesta vedoucí přímo kolem kempovacích míst spojuje okresku E442 a Markvartice a během hodiny tam projelo tak 10-15 aut. Nicméně večer projela auta už jen výjimečně a v noci žádné. Okreska je i v noci slyšet, ale na dojmu klidného místa nám to neubralo.

Komunikace s panem majitelem rychlá a jednoduchá. Vše připraveno dle dohody včetně dříví na večer. Toaleta i sprcha se studenou vodou čistá a funkční.

Rádi se vrátíme.