Place search

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Zážitky bezkempařů z cest


Caravan

Caravan

Camping ( tent )
Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

28.9 - 2.10. Lenka říká:
Maringotka je perfektně uklizená a vybavená vším, co vás může napadnout. Z majitelčina přístupu by se mohly učit leckteré hotely. Velmi ochotná a milá a je vidět, že ji záleží, aby se zde hosté cítili jako v bavlnce. Od sousedů občas štěkal pes, nebo projel traktor, ale jinak krásný klid samoty. Okolnímu lesu slušel i déšť a mlha... Ticho, vzduch, stromy, výhledy a buřty - nádhera:)

23.9 - 1.10. Martin říká:
Opravdu moc pěkné místo se soukromím. Při příjezdu jsme při deštivém počasí trochu zapadli, ale majitel nám ihned pomohl. Sympatičtí majitelé a krásná sušárna, kterou přestěhovali a zachránili. V tomto období výborné místo na sběr hřibů.

30.9 - 1.10. Alena říká:
Majitel vstřícný,připravil nám prodlužovací kabel až k obytném vozu,ukázal nám,kde je v restauraci sociální zařízení pro bezkempaře (WC + sprcha).Pozemek je upravený, Vše bylo v pořádku.

1.10 - 2.10. Jan říká:
Moc pěkně vybavená jurta, rádi se sem vrátíme

30.9 - 2.10. Jan říká:
Krásné místo na úpatí doupovských hor. Lesy plné hub a zvěře. Samotné místo prostorné v mírném svahu. Lépe klíny. Vstřícní majitelé a vše odpovídá popisu. Suchý záchod ve výstavbě :-)
Určitě přijedeme znovu a majitelům moc děkujeme.

23.9 - 25.9. Ladislav říká:
Pěkný upravený pozemek, krásné prostředí a výhled. Ochotný majitel. Děkujeme, rádi se vrátíme.

27.9 - 2.10. Petr říká:
Byli jsme s naší obytkou v Javorné po delší době. Počasí na nás zrovna nešetřilo, ale i tak jsme si toto krásné místo užili. Parkovali jsme na louce nad zpevněným pozemkem a i přesto, že fakt dost pršelo, tak jsme bez problému po konzultaci s Majitelem na louku zajeli i vyjeli zpátky. Nejmenší bezkempařka si zajezdila na koni, my dva větší jsme si užili procházky, pobíhání po lesích spousty hub, troubení jelenů a klid. Určitě zase dorazíme.

23.9 - 30.9. Vojta říká:
Majitelé milí a ochotní. Pobyt v karavanu jsme si moc užili. Díky topení a solárnímu dobíjení nás nezaskočilo ani nepříznivé počasí. Okolí ideální na procházky se psem.

18.9 - 23.9. Vojta říká:
Pobyt jsme si moc užili, bylo tu krásně i když bylo deštivo :)

1.10 - 2.10. Jan říká:
Opět super

24.9 - 25.9. Jan říká:
Super místo i majitelé. Deti byly nadšené.

30.9 - 2.10. Zuzana říká:
Veliký a nádherný pozemek, kde potkáte z lidí jen sami sebe. Chata perfektně zařízena, kamna hřejí bleskurychle. Nádherné místo pro dobrodružný víkend. Hodně jsme se smály, hodně jsme si četly a nasbíraly př pochůzkách spoustu darů lesa (hřibů). Bubo Bubo, ahoj příště :)

28.9 - 2.10. Romana říká:
Nádherné a klidné místo včetně veškerého zázemí (suché wc, elektřina, voda, zahradní domek vč. lednice). Byli jsme moc spokojeni, majitelé byli příjemní a vstřícní lidé. Louka prostorná, upravená, ideální místo pro psí mazlíčky. Určitě se rádi vrátíme a všem toto místo doporučujeme.

27.9 - 1.10. Monika říká:
Klidné místo v blízkosti řeky. Měli jsme sebou kola, takže jsme ocenili i cyklostezky. Pozemek ke kempování skvěle připraven. Tráva posekaná, připravené dříví na oheň, kadibudka v dosahu. Ochotný pan majitel kdykoliv pomoci. Určitě se sem rádi ještě vrátíme.

25.9 - 26.9. Martin říká:
ideální místo pokud chcete poznat Jihlavu (jste prakticky v centry) a přesto chcete být v pěkném a klidném prostředí

19.9 - 25.9. Radek říká:
Krásné a klidné místo na Šumavě s vyhlídkou na malý a velký Roklan. Komfortní zázemí s vodou, elektrikou a výlevkou na šedou vodu a WC. Místo je na okraji lesa, takže ideální pobyt s naším pejskem. Spousta tras na výlety jak pešky tak i na kole. Vřele doporučujeme a určitě se vrátíme.

17.9 - 19.9. Radek říká:
I když počasí mám moc nepřálo tak za ten klid to stálo. Pozemek byl upravený a dobře přístupný. Suché WC splnilo účel a voda také. S domácím mazlíčkem dobré místo na venčení a dlouhé procházky.

23.9 - 25.9. Martin říká:
Udržovaný pozemek, příjemný správce, všímavý k dětem. Naše děti povozil na elektrovozítku:-). Během cesty jsme měli závadu na karavanu, díky které jsme dojeli později, ale nebyl vůbec žádný problém. Pustevny jsou v pěším dosahu přímo od karavanu. Vše v pořádku.

30.9 - 2.10. Eva říká:
Jsme rádi, že jsme mohli zakončit sezónu právě na tomto pěkném místě s výhledem do okolní krajiny. Už se těšíme na příští rok až využijeme nedalekou cyklostezku kolem Labe. Vše v naprostém pořádku.

27.9 - 30.9. Dalibor říká:
Hezké a klidné místo v těsné přítomnosti koní s ochotnými majiteli.
Načíst další