Place search

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Zážitky bezkempařů z cest

Hledáte inspiraci, kam vyrazit? Podívejte se na nejnovější hodnocení od jiných cestovatelů


Karavan

Obytný vůz

Stanování
Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

22.7 - 26.7. Stanislava říká:
Pozemek neměl chybu, pěkný sad, posekaná tráva,mohli jsme si trhat třešně přímo ze stromu. K rybníku zkratkou 15 minut. Zajímavá místa nedaleko - Vítochov, Ubušínek...Bohužel jsme pobyt museli ze zdravotních důvodů zkrátit, což nás dost mrzelo. Ale alespoň víme, že toto místo odpovídá naším představám a určitě ho ještě navštívíme. Staňa

30.7 - 31.7. Luboš říká:
Všechno v pořádku. Louka je trochu menší.

30.7 - 31.7. Anna říká:
Úžasné místo a pan majitel! Splachovací záchod na dvoře stojí za vidění, fajn je i souběžně fungující keramická kadibudka. Zahradní sprcha (se studenou vodou) přišla v tomto počasí vhod. Děti ocenily ryby a žáby v rybníčku a koně v přilehlé ohradě, ovšem zlatým hřebem bylo svezení na kombajnu, které jim pan majitel domluvil.
Pozor, voda odtéká buď do rybníčku nebo se vsakuje do trávy, takže použití čisticích a mycích prostředků by bylo fajn omezit na ty opravdu ekologické.

28.7 - 29.7. Jana říká:
Místo v hezké vesničce,kde je ticho, přípojka na elektřinu,pitná voda,vedle penzion, který vůbec neruší.Byli jsme jen jeden den ale chceme se určitě vrátit.

23.7 - 24.7. Marie říká:
Klid, čisto, posekano, kousek k vodě. Domluva skvělá, všechno v pohodě.

30.7 - 31.7. Jindřich říká:
Místo je kouzelné, úžasný výhled do krajiny. Tichý, klidný pozemek. WC paráda, voda v barelu 👍 a příjemné překvapení od majitelů. V noci pozorování hvězd a Mléčné dráhy a jako zpestření kvičení a chrochtání divokých prasat z polí. Určitě doporučujeme.

28.7 - 30.7. Dana říká:
Byli jsme velice spokojeni, je to naprostá oáza klidu a pohody. Blízko k vodě, na kolech Ratibořice taky kousek a jednání s majitelem perfektní, určitě se zase někdy rádi vrátíme.

21.7 - 24.7. Václav říká:
Hezký výhled především na Krkonoše, Jizerky vykukují mezi stromy. Po polní cestě cca 500m od pozemku narazíte na úžasný výhled na obrovskou roklinu a Jizersky, opravdu krásné podíváníčko 👌 klid a louka plná života. Prijezd na pozemek s trochou šikovnosti není problém ani s nižším autem. Doporučujeme 👍👍

30.7 - 31.7. Kristyna říká:
Pozemek je situovaný v pěkné okolní krajině. Paní majitelka byla milá a pozorná. Rodiny s dětmi jistě ocení místní zvířátka.

30.7 - 31.7. Ludek říká:
Pekne misto a Krumlov na dosah...👍

21.7 - 22.7. Jakub říká:
Zatím nejlepší místo na kterém jsme byli. Soukromí, nádherný výhled do krajiny a hostitel je velmi příjemný a pohostinný člověk. Děkujeme

19.7 - 21.7. Anastassiya říká:
Daleko od parkoviště, takže pokud máte hodně věcí a bojíte se je nechávat přes den a noc v autě, je to náročné tahat to na 10 x sem tam ...nedej bože něco v autě zapomenou večer. Není to nic extra,ale na přespání to stačí.

29.7 - 30.7. Lenka říká:
Majitelé byli moc milí a vstřícní,k přenocováni na jednu noc dostačující.Pro delší pobyt málo soukromí- hned v blízkosti se nachází autoservis a silnice…Jediné co nám opravdu nevyhovovalo byl poměrně velký provoz,hlavně časně zrána…

21.7 - 24.7. Vanda říká:
Krásné misto pro rodinu, prostor mimo od navstevniku zooparku, a prece tak blizko k ohradam se zviratky. A ke stanku s obcerstvenim. Prostor veliký, s ostatnimi kempari jsme se vůbec nerusili. Kohoutek s vodou i záchody byly bliz,nez jsme ocekavali.
Jedini otravni společníci byli komáři,ale ti jsou letos asi úplně všude.

21.7 - 24.7. Anastassiya říká:
Byli jsme velice spokojení.... klidné,čisté prostředí...cesta k místu kempování krásně průjezdné ...My jsme žádnou chybičku nenašli..doporučujeme

28.7 - 30.7. Alena říká:
Místo nádherné :)za nás naprostá spokojenost.Maringotka má své kouzlo.Určitě se ještě vrátíme.

23.7 - 24.7. Ondřej říká:
Vše bezproblému. Krásné místo v soukromí.Příjezdová cesta vhodná pouze pro osobní auto nebo malou dodávku. Na pozemku hezký potok se silným proudem. Včelky byly hodné. Nevšímaly si nás. Děkuji a doporučuji.

25.7 - 29.7. David říká:
V okoli byl klid,kousek byl kemp,kde byla moznost sprchy a obcerstveni.Povrch louky byl rovny,vhodny pro stan.Majitel ochotny,na pozadani nam posekal travu pro stan a zazemi.Stravili jsme tam ctyri noci.

28.7 - 31.7. Pavel říká:
Bezva místo s pozemkem a občerstvením. Vstřícný pan majitel přišel a doporučil výlety po okolí. Vřele doporučujeme.

29.7 - 31.7. Zdeněk říká:
Fajn místo a prima pan majitel. Určitě bych se vrátil.
Načíst další