Zážitky bezkempařů z cest


Caravan

Caravan

Camping ( tent )
Zobrazit pouze
hodnocení s fotografiemi

9.6 - 10.6. Jana říká:
Krásné místo! Určitě se rádi vrátíme. Nádherný výhled, klid a zpěv ptáků. Majitel velmi ochotný, nabídl pomoc v případě problémů s autem a před příchodem nám nachystal suché dřevo k ohništi 😊 Místo na spaní posekané, kadibudka čistá. Moc jsme si užili víkendový útěk z města.

8.6 - 10.6. Leona říká:
Krásný, oplocený pozemek na úžasném místě. Velice milí a vstřícní majitelé, určitě se sem vrátíme.

1.6 - 3.6. Petr říká:
Je to místo u statku, takže nejste na samotě a někdo v okolí může pracovat. Místo je to ale skvěle diskrétní. Ty západy slunce co vykouzlila okolní krajina - neuvěřitelné!

31.5 - 3.6. Hana říká:
Krásné klidné místo.

24.5 - 28.5. Renáta říká:
Krásný, velký, rovný pozemek. Žádný hluk, jen zpěv ptáků a občasné kvákání místního žabáka 😁 Super ohniště s kupou dřeva. Kousek k Labi (parádní cyklostezka). Místní lidičky velmi příjemní, to samé i pan majitel. Moc se nám líbilo a rádi přijedeme znovu.

2.6 - 5.6. Lenka říká:
Krasne misto, moc se nam tu i detem libilo. V chate bylo vse, co jsme potrebovali. Sviceni svickami ma opravdu sve kouzlo:) Jen skoda, ze se neni kde okoupat.

2.6 - 3.6. František říká:
Úžasné a klidné místo

4.6 - 5.6. Richard říká:
I když začátkem června ještě levandule nekvetly (a i díky tomu jsme na pozemku přespávali sami), den na tomto statku jsme si užili :) - je tam moc příjemná pohoda, výhledy na zeleň, dobrá zmrzka i krátká stezka tak akorát na procházku s dětmi

2.6 - 3.6. Ondřej říká:
klid, soukromí příroda

3.6 - 4.6. Filip říká:
Příjemné klidné místo s rybníčkem a pohodovými majiteli.

2.6 - 3.6. Pavel říká:
Opravdu krásný výhled na západ Slunce, hned vedle je stánek s výborným vínem. Místo dole u lesa není pro velká obytná auta, kvůli úzké brance.

3.6 - 4.6. Martin říká:
Krásné místo, hezky připravené. Skvělá lokalita a chytré detaily. Malou nevýhodou může být absence posezení, nicméně to jde z fotek vidět. Doporučuji navštívit.

27.5 - 28.5. Libor říká:
Klidné místo pod vinohrady...800 metrů nahoru po panelce je krásný rozhled u dvou křížů...

8.6 - 9.6. Josef říká:
Vše v poho, rychlá domluva s majitelem, jen za deště by to asi nebylo ono, hodně měkký, naštěstí nepršelo, jinak fakt pochvala

5.6 - 6.6. Jana říká:
Krásný pozemek v horách s možností využití teepee. Kolem je les, klid, pasou se dva koně a kousek dál je minizoo s domácími zvířaty, klokany, dravci a sovami. Pan majitel je přátelský a velmi ochotný. Moc se nám tady líbilo a rádi zase přijedeme.

1.6 - 5.6. Květa říká:
Nádherné místo, klid, pohoda. Moc milá paní majitelka. Měli jsme sebou kola, takže jsme projeli pár krásných míst, např.Konopiště a jiné. Paní byla moc ochotná, když jsme potřebovali kola uschovat. Velká spokojenost. Květa R.

1.6 - 2.6. Pavel říká:
Na pozemku se nám líbilo, byli jsme tam sami a nikdo nás nerušil. Vše souhlasí podle popisu, majitel ochotně a rychle komunikoval.

1.6 - 2.6. Kristyna říká:
pěkné klidné místo, výborná domluva

6.6 - 7.6. Lucie říká:
Hezké místo:) u prasátek a koz jsme byli snad třikrát 😂 večer velká spousta komárů, za což majitelé nemohou, ale jen připomínka, když byste chtěli s dětmi. Ráno jsme nakoupili v obchodě, kde nás mile překvapila i toaleta. Takže za nás doporučujeme :)
Načíst další